WP VR - en to pl_PL translation catalogue (22 entries)

en: Activate License
pl_PL: Aktywuj licencję

en: Before You start, you can check our Documentation to get familiar with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress.
pl_PL: Zanim zaczniesz, możesz sprawdzić naszą dokumentację, aby zapoznać się z WP VR - 360 Panorama i twórcą wirtualnej wycieczki dla WordPress.

en: Can't find solution on with our documentation? Just Post a ticket on Support forum. We are to solve your issue.
pl_PL: Nie możesz znaleźć rozwiązania w naszej dokumentacji? Wystarczy opublikować bilet na forum pomocy technicznej. Mamy rozwiązać Twój problem.

en: Deactivate License
pl_PL: Dezaktywuj licencję

en: Do not close or refresh the page during import process. It may take few minutes.
pl_PL: Nie zamykaj ani nie odświeżaj strony podczas procesu importowania. Może to potrwać kilka minut.

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Enter your license key, save changes and activate.
pl_PL: Wprowadź swój klucz licencyjny, zapisz zmiany i aktywuj.

en: General
pl_PL: Generał

en: Height:
pl_PL: Wysokość:

en: Import tour file:
pl_PL: Importuj plik wycieczki:

en: License Key
pl_PL: Klucz licencyjny

en: Make WPVR Popular
pl_PL: Uczyń WPVR popularnym

en: Post a Ticket
pl_PL: Opublikuj bilet

en: Put value in (px)
pl_PL: Wpisz wartość w (px)

en: Radius:
pl_PL: Promień:

en: Share On
pl_PL: Podziel się na

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Upgrade to Pro
pl_PL: Przejść na wersje Pro

en: Video Tutorials
pl_PL: Samouczki wideo

en: Width:
pl_PL: Szerokość:

note: Description of the plugin
en: WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress is a customized panaroma & virtual builder tool for WordPress Website.
pl_PL: WP VR - 360 Panorama i kreator wirtualnych tras dla WordPress jest dostosowanym narzędziem do tworzenia panoram i wirtualnych kreacji dla witryny WordPress.

en: Your rating and feedback matters to us. If you are happy with WP VR - 360 Panorama and virtual tour creator for WordPress give us a rating.
pl_PL: Twoja ocena i opinie są dla nas ważne. Jeśli jesteś zadowolony z WP VR - 360 Panorama i twórcy wirtualnej wycieczki dla WordPress, daj nam ocenę.
